Tulokset

Hiihto

Siat

  1. Janne Räty
  2. Simo Pöyhönen
  3. Johannes Ijas

Possut

  1. Pilvi Drews

Biljardi

Siat

  1. Janne Räty
  2. Heikki Räty
  3. Jouni Ijas
  4. Ari Aaltonen
  5. Pekka Loikkanen
  6. Henrik Nurminen
  7. Sakari Ijas

Ratagolf

Siat

  1. Janne Räty, 53 lyöntiä
  2. Sakari Ijas, 60
  3. Henrik Nurminen, 64 (2 hole-in-onea, 3 väylää 2 lyönnillä)
  4. Kasperi Launis, 64 (2 hole-in-onea, 2 väylää 2 lyönnillä)
  5. Jouni Nurminen, 71
  6. Markku Ijas, 73

Possut

  1. Teija Launis, 76 lyöntiä

Kesäleirilajit (frisbeen-, saappaan- ja tikanheitto)

Siat s.heitfrisbtikka yht.
       
1. Janne Räty 81212 42
2. Masu Ijas 12159 36
3. Ilkka Liettilä 13173 33
4. Ville Ijas 16410 30
5. Antti Ijas 21116 29
6. Joukka Nurminen 11214 27
   Sakke Ijas 14112 27
   Timo Harjula 9117 27
   Pekka Loikkanen 10115 27
10. Pasi Partanen 3148 25
11. Johannes Ijas 6513 24
12. Henkka Nurminen 7411 22
13. Kasperi Launis 4116 21
14. Kimmo Partanen 5114 20
15. Antti Hämäläinen 0140 14
       
       
Possut      
       
1. Sari Partanen 666 18
2. Teija Launis 344 11
    Sanna Ijas 443 11
4. Marja Kanerva 242 8

Oluenjuonti

Siat

  1. Kasperi Launis                       14p.
  2. Kimmo Partanen                    12p.
  3. Janne Räty                               11p.
  4. Henkka Nurminen                  10p.
  5. Antti Hämäläinen                    9p.
  6. Timo Harjula                            8p.
  7. Masu Ijas                                  7p.
  8. Pekka Loikkanen                    6p.
  9. Pasi Partanen                         5p.
  10. Joukka Nurminen                   4p.

      Sakke Ijas (hyl.)                        1p.

       Ville Ijas (hyl.)                           1p. 

Possut

  1. Teija Launis                            5p.
  2. Marja Kanerva                        3p.
  3. Sari Partanen                         2p.

Rankkariskaba

Siat

  1. Heikki Räty
  2. Joni Sanden
  3. Pekka Loikkanen
  4. Mika Hakanen
  5. Henrik Nurminen
  6. Näpä näätä... eli Harri Näivö
  7. Pasi Partanen

Nasut

  1. Lari & Miro (tasapeli)

Sisäinen Terässika 

Siat  UintiPyöräilyJuoksuOlut 
 1.Janne02:3722:3034:2536:47 
 2.Simo03:2726:4043:5545:07Ketjut putosi
 3.Kimmo03:4026:5043:5748:00Pidempi juoksumatka
 4.Masu03:5730:1044:4449:47 
 5.Jyrki04:1226:3448:2550:17 
 6.Heikki03:5626:4444:2953:17Pidempi juoksumatka
 7.Kasperi03:4834:0556:5558:03Ketjut putosi
 hylHenkka04:30   Keskeytys
        
Possut  UintiPyöräilyJuoksuOlut 
 1.Pilvi03:1327:4644:4246:47 joi cokista

Beach volley

Ei pelattu. Ilmoittautuneiden määrä ei riittänyt turnauksen järjestämiseen.


Keilaus

Siat

  1. Heikki Räty               168
  2. Jari Valtonen            153
  3. Kimmo Partanen     137
  4. Timo Sapman          120
  5. Pekka Loikkanen    119
  6. Markku Ijas               103
  7. Sakari Ijas                 99
  8. Henrik Nurminen     97


Suunnistus

Siat, 4km (suluissa tasoittamaton aika)

  1. Markku Ijas         (27.46)   22.30
  2. Jari Vainikka      (35.15)   26.06
  3. Ville Laukka       (42.26)   30.06
  4. Johannes Ijas  (1.01.02)   31.06
  5. Simo Pöyhönen (35.20)   32.54
  6. Arto Ikonen         (46.41)    34.06